| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroen Xsara Berline en Coupe |
| Productiedatum voertuig | 1/97- |