- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Alleen als het voertuig de optie "handsfree schuifdeuren" heeft |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Geschikt voertuig | Jumpy bij optie handsfree schuifdeur, bumper moet worden gedemonteerd; bij modellen met elektrische aandrijving, controleer of het voertuig goedgekeurd is om te trekken |
| Productiedatum voertuig | 5/16- |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Citroën Jumpy aangepast |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |
| LED-verlichtingscompatibiliteit | Ja |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |