| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 23,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën C5 Break |
| Productiedatum voertuig | 9/04-04/08 |