Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- thermisch voertuig
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | thermisch voertuig |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Citroën C4 III elektrisch |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2020 |
| Gewicht | 18 kg |
Information complémentaire :
Tous les porte-vélos ne peuvent pas être installés sur cet attelage, nous vous recommandons de contacter un conseiller.