Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride (225xe), voertuigen met geïntegreerde fietsendrager in de bumper, voertuigen met voetbediende kofferbakopening
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Hybride (225xe), voertuigen met geïntegreerde fietsendrager in de bumper, voertuigen met voetbediende kofferbakopening |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 2-serie Gran Tourer type F46 inclusief M-pakket |
| Productiedatum voertuig | Vanaf maart 2015 |
Informations complémentaires :
• Des joints d'étanchéité réf. 51127300789 sont à commander chez BMW (page 11 de la notice)
• Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule)