Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M5, ActiveHybrid, LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | M5, ActiveHybrid, LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,47 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 5-serie Sedan type G30 inclusief M-pakket, Smart Opener (handsfree kofferbakopening) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2017 |