Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | RS |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Trekgewicht | 2450 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,52 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi A4 Avant inclusief S-Line, S4 & Quattro |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2008 tot november 2015 |
Information complémentaire :
- Il est possible que le refroidissement du moteur du véhicule ne soit pas suffisant pour le fonctionnement de la remorque. Dans ce cas, il peut être nécessaire de remplacer certaines pièces du système de refroidissement (p. ex. le ventilateur).
- Nous vous aidons volontiers à vérifier si votre véhicule est suffisamment préparé. Veuillez nous contacter et vous munir du numéro de châssis.