Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- S3, Pack Sport, Quattro
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | S3, Pack Sport, Quattro |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A3 Cabriolet inclusief S-Line |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2016 tot oktober 2020 |