Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Volvo V70 met niveauregeling, vierwielaandrijving tot december 2010, R-Design tot december 2010, R-Design/R-Edition vierwielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Volvo V70 met niveauregeling, vierwielaandrijving tot december 2010, R-Design tot december 2010, R-Design/R-Edition vierwielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 14 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volvo V70 zonder niveauregeling, vierwielaandrijving vanaf januari 2011, R-Design/R-Edition tweewielaandrijving vanaf januari 2011 |
| Productiedatum voertuig | Van april 2007 tot april 2016 |