Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R Design, Sport
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | R Design, Sport |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1574 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volvo S40 |
| Productiedatum voertuig | Van december 2003 tot december 2012 |