Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 24,66 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen LT 28-35 Bestelwagen met enkele wielen en wielbasis 3000 mm met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1996 tot maart 2006 |