Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R, R-Line, GTI Clubsport, GTI TCR, GTD, Plug-in hybride en elektrisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Bosal Oris est un des plus grands fabricants d'attelage remorque dans le monde et un des fournisseurs principaux des constructeurs en Allemagne et de l'industrie automobile dans le monde. Bosal Oris est précurseur pour les attelages rétractables. Les attelages Bosal Oris répondent aux normes les plus strictes en matière de fabrication.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | R, R-Line, GTI Clubsport, GTI TCR, GTD, Plug-in hybride en elektrisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2037 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 7 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot juni 2019 |