Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R, R-Line, E-Golf, GTE Hybrid, GTI Clubsport, GTI TCR
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R, R-Line, E-Golf, GTE Hybrid, GTI Clubsport, GTI TCR |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | zichtbaar (indien fase 1) en niet zichtbaar (indien fase 2) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 12,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 7 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2012 tot juni 2019 |
Informations complémentaires :
• Veuillez vérifier votre pare-chocs. Si celui-ci est équipé d'un bas de pare-chocs avec un plat (tablette - phase 2) parallèle au sol, la découpe sera non-visible. Dans les autres cas, vous devrez effectuer une découpe visible du pare-chocs.
• Si le véhicule est pourvu de détecteurs d'angle mort, le support proposé en accessoire sera nécessaire à l'installation de l'attelage.