Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Crafter enkelvoudige wielen, Crafter 4Motion
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Crafter enkelvoudige wielen, Crafter 4Motion |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 160 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 24 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Plateau L3/L4/L5 Tractie/Aandrijving met dubbellucht, alleen 4,6T en 5T |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2017 |