Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- L5, Crafter Achterwielaandrijving, Crafter dubbele wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | L5, Crafter Achterwielaandrijving, Crafter dubbele wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Plateau L4/L5 Voorwielaandrijving met enkele wielen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2017 |