Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Dubbele wielen, Crafter met treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Dubbele wielen, Crafter met treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27,70 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter Bestelwagen met enkele wielen en zonder treeplank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2017 |