Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Crafter zonder treeplank, Crafter dubbele wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Crafter zonder treeplank, Crafter dubbele wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Nee, verwijdering van de treeplank |
| Gewicht trekhaak | 29 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter L3/L4/L5 Bestelwagen Voorwiel-/Achterwiel-/4Motion-aandrijving met enkele wielen en treeplank |