Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Crafter 4motion (4-wielaandrijving), zonder treeplank, dubbele wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Crafter 4motion (4-wielaandrijving), zonder treeplank, dubbele wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Crafter met treeplank, alleen voor modellen met wielbasis van 3665mm of 4350mm, geschikt voor 3T, 3.5T en 4.6T versies |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2006 |