Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,74 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen T7 Multivan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2021 |
Informations complémentaires :
• Une dépose de la roue de secours sera nécessaire afin d'installer l'attelage. Elle pourra être réinstallée ensuite.
• Attention : si vous optez pour l’installation d’un faisceau universel, la fonction antibrouillard ne pourra pas être branchée. Par conséquent, les feux antibrouillard arrière de la remorque, de la caravane ou du porte-vélos ne seront pas fonctionnels. Si vous souhaitez bénéficier de cette fonctionnalité, il faudra alors vous orienter vers l’achat d‘un faisceau spécifique.
AR-194880
LAS SD260 Zilver fietsendrager voor 2 fietsen speciaal voor bestelwagens met openslaande deuren