Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Rockton modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Rockton modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Trekgewicht | 2635 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,04 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T6 Caravelle |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2015 tot oktober 2019 |