- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Rockton
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Rockton |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,90 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 Caravelle inclusief 4x4 en Multivan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2009 |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Ja |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Volkswagen Transporter T5 Caravelle voorbereid |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2009 tot juni 2015 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Informations complémentaires :
• Le véhicule est prééquipé si le code PR comporte la mention 1D8.
• Si les clips d'origine se cassent lors du démontage de la garniture de coffre, un lot de 16 clips, disponible en accessoire, permettra de les remplacer.
AR-100732
Trekhaak Volkswagen Transporter T5 (10/09-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
AR-112494
Equivalent van fabrikantskabelset met 7 polen voor Volkswagen Transporter T5 (10/09-06/15)