Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Model Rockton
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Bosstow is een merk met meer dan 20 jaar ervaring. Praktisch en eenvoudig te monteren, de producten van Bosstow zullen voldoen aan uw verwachtingen dankzij de ontwerp- en productkwaliteit.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding en het elektrische gedeelte (mechanisch gedeelte en elektrisch gedeelte).
| Incompatibele voertuigen | Model Rockton |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 |
| Productiedatum voertuig | van mei 2003 tot september 2009 |
Information complémentaire :
Afin de garantir une fixation optimale du pare-chocs des Fourgons, un renfort de pare-chocs d'origine Volkswagen est disponible en "Accessoires" ci-dessous (les modèles "Autobus" n'ont pas besoin de cette pièce)