Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2635 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T5 inclusief Multivan en Multivan 4Motion |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2003 |
Information complémentaire :
Si les clips d'origine se cassent lors du démontage de la garniture de coffre, un lot de 16 clips, disponible en accessoire, permettra de les remplacer.