- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4 syncro, multivan, carat, caravelle, magnum, california, blue-star, white-star en atlantic modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | 4x4 syncro, multivan, carat, caravelle, magnum, california, blue-star, white-star en atlantic modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Gelaste zwanenhals, niet afneembaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 21,40 kg |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T3 bestelwagen en minibus |
| Productiedatum voertuig | Van mei 1979 tot augustus 1990 |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur |
| Compatibel voertuig | Elk niet-gemultiplexed voertuig |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Le faisceau possède 1,80 m de câblage scindé à partir de 70 cm pour les feux gauche et droit.