Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4 syncro, multivan, carat, caravelle, magnum, california, blue-star, white-star en atlantic modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 4x4 syncro, multivan, carat, caravelle, magnum, california, blue-star, white-star en atlantic modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Gelaste zwanenhals, niet afneembaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 21,40 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Transporter T3 bestelwagen en minibus |
| Productiedatum voertuig | Van mei 1979 tot augustus 1990 |