Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- abt-sportline modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | abt-sportline modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding onder de bumper (bij standaard bumper) of zichtbaar (bij R-Line afwerking) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | volkswagen tiguan inclusief r-line |
| Productiedatum voertuig | 11/07-03/16 |