Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ABT-Sportline
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ABT-Sportline |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Tiguan 2e generatie inclusief Allspace; voor 1.5L TSI-model, controleer of het voertuig is goedgekeurd voor trekken |
| Productiedatum voertuig | Van april 2016 tot augustus 2023 |