Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals inklapbaar (handmatig intrekbaar onder de bumper) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Niet nodig |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,60 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Tiguan |
| Productiedatum voertuig | Van april 2016 tot augustus 2023 |