Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals inklapbaar onder de bumper |
| Trekgewicht | 1850 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 7 Sportsvan |
| Productiedatum voertuig | Van december 2014 tot augustus 2020 |
Informations complémentaires :
• Le spoiler doit être remplacé. Le spoiler peut être commandé chez le concessionnaire.
• Si le véhicule est pourvu de détecteurs d'angle mort, le support proposé en accessoire sera nécessaire à l'installation de l'attelage.