| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen CC inclusief 4Motio |
| Productiedatum voertuig | 3/12- |
AR-135884
Deze trekhaak van het merk Auto-Hak bevat:
De trekhaak wordt geleverd zonder elektrische kabelset.
Deze Auto-Hak trekhaak voor Volkswagen CC voldoet aan de geldende Europese normen.
Auto-Hak is een Europees merk met meer dan 40 jaar ervaring en biedt de perfecte combinatie van kwaliteit en aantrekkelijke prijzen. Als bewijs van hun expertise produceert het bedrijf momenteel meer dan 2000 verschillende trekhaak referenties!
Trekhaak Volkswagen CC (03/12-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
Plus de details Op voorraadTrekhaak Volkswagen CC (03/12-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen CC inclusief 4Motio |
| Productiedatum voertuig | 3/12- |
Klanten die dit product kochten, kochten ook:
Sérieux et rapide
Bastien P
Super site je recommande
Bastien A
Colis recu rapidement Je ne pas encore monté l'attelage faute de temps et d'immobiliser mon véhicule
Daniel D