Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Caddy 4-wielaandrijving, CNG (gas) alleen voor modellen met 7 zitplaatsen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Caddy 4-wielaandrijving, CNG (gas) alleen voor modellen met 7 zitplaatsen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 17 kg |
| Montagetijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Caddy / Caddy Maxi inclusief CNG (modellen met alleen 5 zitplaatsen) |
| Productiedatum voertuig | Van september 2015 tot augustus 2020 |