Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuig met vuil- of schoonwatertank achter de bumper, hybride, elektrisch, gas, 4-wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Voertuig met vuil- of schoonwatertank achter de bumper, hybride, elektrisch, gas, 4-wielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1517 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 17,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Caddy California inclusief Adblue en Caddy Maxi |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2020 |