- Pakket
Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,40 kg |
| Geschikt voertuig | Toyota C-HR inclusief Hybride versie |
| Productiedatum voertuig | Van Oktober 2016 tot Oktober 2019 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
En cas de modèle Hybride, l'installation du matériel doit obligatoirement être effectuée par un garagiste agréé Hybride.
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Toyota C-HR |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van Oktober 2016 tot Oktober 2019 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Pour vérifier si votre C-HR est compatible avec ce faisceau, assurez-vous que la prise de vos feux arrières comporte 4 broches. Si elle en comporte 6, il vous faudra un faisceau pour véhicule à partir de novembre 2019.