Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Vierwielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Vierwielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 122 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 45 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Toyota ProAce inclusief voertuigen met luchtvering |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2013 tot augustus 2016 |