Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- L1
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | L1 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1510 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Geschikt voertuig | Toyota ProAce City en City Verso lang (4753 mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf mei 2019 |