| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,10 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Liana |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2001 |