Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Beperkte editie X30
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Beperkte editie X30 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 25,20 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Suzuki Grand Vitara 5-deurs met reservewiel aan de achterkant |
| Productiedatum voertuig | Van September 2005 tot Mei 2015 |