Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ssang Yong Rexton fase 1 met parkeersensoren
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Ssang Yong Rexton fase 1 met parkeersensoren |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20,70 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ssang Yong Rexton fase 1 zonder parkeersensoren |
| Productiedatum voertuig | Van april 2002 tot mei 2006 |