| Trekhaakkogel | Zwanenhals demonteren |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 15,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Yeti 4x4 en 4x2 |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2014 tot december 2017 |