| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 17,87 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Yeti; een bumperafdekking (beschikbaar als accessoire hieronder) dekt de bumperuitsparing af wanneer de trekkogel is verwijderd |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2014 tot december 2017 |