| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Yeti inclusief Outdoor |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2014 tot december 2017 |