Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Scout
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Scout |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Zwanenhals verborgen (elektrisch intrekbaar onder de bumper) |
| Trekgewicht | 2037 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,5 kg |
| Geschikt voertuig | Skoda Octavia Berline inclusief Hybride |
| Productiedatum voertuig | vanaf januari 2020 |
| Kofferruimte | Ja |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| + na contact | Niet geïntegreerd, optie beschikbaar als accessoire |
| + permanent | Ja, geïntegreerd |
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |