Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RS, Monte Carlo
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | RS, Monte Carlo |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1415 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Fabia Stationwagon |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2008 tot februari 2015 |