Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4 wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | 4 wielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1730 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 22 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Octavia Break uitsluitend voor voertuig met voorwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2004 tot januari 2013 |