| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Skoda Octavia Break inclusief Scoutt en Praktik modellen |
| Productiedatum voertuig | 10/04-01/13 |