Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- CNG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | CNG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 0 kg (voertuig niet goedgekeurd voor trekken) |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12,40 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Skoda Citigo inclusief E-citigo voor fietsendragers |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2011 tot augustus 2019 |