Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Cupra-modellen, Aerodynamische kit en centrale uitlaat
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Cupra-modellen, Aerodynamische kit en centrale uitlaat |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,7 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Ibiza hatchback (5-deurs) en SC (3-deurs) inclusief FR, compatibel met dubbele uitlaat |
| Productiedatum voertuig | Tussen september 2008 en mei 2015 |