Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding (indien aanwezig luik in onderkant bumper) of onzichtbare uitsnijding (indien geen luik aanwezig) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16.6 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Ateca inclusief FR modellen |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Juli 2016 |