Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1650 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Seat Altea inclusief FR |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2004 |
Information complémentaire :
Une trappe de pare-chocs doit être commandée auprès de votre concessionnaire Seat (réf. 5P0 803 595).