Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Nee
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 10,75 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Saab 9-3 Sportbreak |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2005 tot februari 2015 |